här kommer videon där vi svarar på frågor plus att det är en sushi mukbang :)
den är rätt lång så förstår om ni inte orkar kolla hela

https://youtu.be/R1HcGIHIMHI
Moderator: Moderator 1
hihi ja det var riktigt roligt!
haha ja och då klippte jag ändå bort massa rapar
haha jo hon rapar en del i videon
tror det gick på ca 350 kr för tre lådor sushi, dock tog vi dom stora boxarna och dom brukar kosta 115kr st typ :)